hyundai club
CARtaUA - сервис поиска АЗС, СТО, шиномонтажа, автомоек на карте Украины

Вернуться   Хюндай - Украинский автоклуб HYUNDAI > Модельный ряд > Hyundai Sonata > Sonata NF (2004-2008) > Резина и диски

Ответ
 
Опции темы
Старый 19.11.2008, 14:05   #71
Antonov Dimoha
Член клуба
 
Аватар для Antonov Dimoha
 
Регистрация: 29.02.2008
Адрес: Киев
Сообщений: 2,019
Авто: Renault Latitude 2.5 V6
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: Зимние шины

Цитата:
Сообщение от Waleska Посмотреть сообщение
Miclem: Собі на сонату Nokian Hakkapeliitta RSi

Вторую зиму буду ездить... Рулит!!!

Хаккапелитта признана по тестам автожурналов лучшей зимней резиной. На дистанцию торможения по льду, разгоне и пр. Правда она не из бюджетных, имхо.
__________________
Любой машины хватит до конца жизни...если ездить достаточно лихо!
Antonov Dimoha вне форума   Ответить с цитированием
   
Доброжелатель
 
Скажи форуму спасибо :))
Старый 24.11.2008, 15:40   #72
Sonator
Пользователь
 
Аватар для Sonator
 
Регистрация: 25.07.2008
Сообщений: 79
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: Зимние шины

Цитата:
Сообщение от Sonator Посмотреть сообщение
Трохи ще додам про Goodyear Eagle Ultra Grip GW-3.

Ну, нарешті. У Львові вже третій день сніг. Вчора випробував шини в типових для них умовах міста (укатаний сніг, снігова каша і т.п.). Тащусь (не в розумінні швидкості а в розумінні настрою!) По місту швидкість 60 - легко. В окремих місцях - 80 легко. На бруківці на Високий Замок (досить крута гора з снігом і навіть трохи льоду) вниз без проблем, вгору - так само. Трохи тільки - майже на самому верху, де крутий поворот і швидкість треба скидати мало не до нуля, бо зустрічний потік повзе - там трохи відчув, що пробуксовує, але не сильно: газу піддав - витягло без помітного напрягу. Вниз під час руху пару раз спрацювала АБС (трохи швидкість перевищив, бо просто провокує шина на вседозволеність). Делікатно спрацювало, і машина цілком керована була при цьому (що і вимагалося довести, хоча розумію, що спекулювати на цьому не варто). По рихлому снігу виїхав з стоянки без проблем. Пару раз акуратно тормозив на снігу - сповільнюється досить швидко. Під час руху старався максимально їхати без дьоргань і різкої зміни напряму (хоч це правило я і на літніх шинах дотримую). Дещо зріс середній розхід (ну, це логічно). Одним словом, провокує ганяти по місту. Прийдеться себе стримувати, бо загальний потік машин іноді більше броунівський навіть в одному напрямку.
Так що поки що не розчарувався. Хороша резина. Надійна, комфортна, швидка і при цьому безпечна (в межах розумного, звичайно). Шипи вона не замінить, але якщо основна експлуатація по великому місту - то мені може кращого і не треба. При цьому ця шина, я так розумію, оптимізована скоріше для траси а не міста. А це ваще супер... (якщо без надмірних експериментів до цього відноситися).

Последний раз редактировалось Sonator; 24.11.2008 в 15:47.
Sonator вне форума   Ответить с цитированием
Старый 24.11.2008, 16:05   #73
ИГОРЬОК
Изучает правила
 
Аватар для ИГОРЬОК
 
Регистрация: 20.02.2008
Адрес: ВИШНЕВОЕ/КИЕВ/
Сообщений: 3,303
Авто: туксон 2,7 ГБО BRC
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: Зимние шины

Цитата:
Сообщение от Sonator Посмотреть сообщение
Одним словом, провокує ганяти по місту.

Тримайся!
ИГОРЬОК вне форума   Ответить с цитированием
Старый 25.11.2008, 11:41   #74
Sonator
Пользователь
 
Аватар для Sonator
 
Регистрация: 25.07.2008
Сообщений: 79
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: Зимние шины

ИГОРЬОК,
Цитата:
Сообщение от ИГОРЬОК Посмотреть сообщение
Тримайся!


Я спокійно їзджу (в основному). Зрідка хіба якесь шило в попу - тоді хочеться ТРОХИ попробувати: а наскільки ж воно зможе? Але це - щоби не за рахунок оточуючих.
Я щось більше напрягу чекав на снігу перший раз. А поїхав так, ніби довго вже їздив саме на таких шинах на такій машині. Тобто, як мені це здалося, шини достатньо прогнозовано себе ведуть. А значить дають певний запас спокою за рульом. Головне не сприймати цей запас, як індульгенцію. Безумовно і в цих шин, як і в будь-яких, є свої межі ефективності і свої слабі сторони. Але сильних мені поки що вистарчає. Цікаво буде по льоду подивитися. Я розумію, що там треба буде значно обережніше їхати (не шипи же ж). Цікаво, як з льодом на довгу круту гору поїде. Бо пару днів тому на таку їхав вже, але льоду там тоді було мізер. Один сніг і бруківка. Хоча мокра бруківка впереміжку з укатаним снігом - також досить складна річ, коли довго їдеш в круту гору, а потік авто не дає тримати вищу швидкість. А ще круті повороти при цьому.
Та що перші враження від зими - самі позитивні. Коли на прямій змінював полосу на сніговій каші на швидкості 60 км/год на окремх участках, де особливо слизько було - тільки легкий натяк на КЕРОВАНИЙ занос і тут же шини чіплялися за дорогу (передній привід нормально дає можливість газом і рульом акуратно корегувати траекторію).
Шумів не додалося (це логічно). Може іноді трохи більш "змазані" реакції на рулі (коли мокра снігова каша під колесами). В місті дороги чистять терпимо. Тому думаю, що ця резина для міста буде непоганим вибором.
Цікаво, хто які напише свої враження про Гудьїри на снігу і льоді? (я дечого начитався на сайті Єврошини, тепер цікаво з власними порівнювати)

5 коп. в тему додам: то, що ці шини хороші взимку - я пропоную не сприймати як гераічєскій заклик до експериментів на дорозі. Народ зимою (як і літом) їздить всякий і по всякому. Берегти треба не тільки себе а й людей (+ флору, фауну, ландшафт і архітектуру). Тим більше, що машин іноді тьма, а ще пішоходи, скутери, велосипеди (зимою також бувають), фіри, фури, трактори і т.п. При такому дорожньому хаосі і при таких наших дорогах треба 7 раз відміряти перед тим, як відрізати собі чи іншому пів машини. Тьфу-тьфу-тьфу! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ, якщо хочете, звичайно...

Последний раз редактировалось Sonator; 25.11.2008 в 11:55. Причина: На всякий пожарний...
Sonator вне форума   Ответить с цитированием
Старый 25.11.2008, 13:18   #75
Astart@
Гость
 
Аватар для Astart@
 
Сообщений: n/a
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: Зимние шины

Good Year? Сложно что-то коментировать, когда катаешься на других, и в не таких условиях, как во Львове ("Высокий замок"? на скорости? это круто.
В Киеве тоже непогода последние дни была и шины производителя Toyo тоже себя неплохо показали. Могу советовать тем, у кого простаивает машинка еще не переобутая (хотя таких, наверное, остались единицы)
  Ответить с цитированием
Старый 25.11.2008, 15:46   #76
Sonator
Пользователь
 
Аватар для Sonator
 
Регистрация: 25.07.2008
Сообщений: 79
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: Зимние шины

Цитата:
Сообщение от Astart@ Посмотреть сообщение
"Высокий замок"? на скорости? это круто.

Ніякої особливої скорості не було. Але явно швидше від тих, що їхали повільно (може звикали?) Я по цій дорозі (через Високий Замок) раз чи два кожного тижня їзджу. Звик давно. У всякому разі з 2004 року - кожну зиму (На Сенсі з шипованими). А цього року перший раз на Сонаті з Гудьїрами. Вгору там можна їхати відносно швидко при відсутності зустрічних машин, бо тоді треба притиратися вправо, а там гірша дорга.
Sonator вне форума   Ответить с цитированием
Старый 26.11.2008, 15:50   #77
Romires
Пользователь
 
Аватар для Romires
 
Регистрация: 12.05.2008
Сообщений: 277
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: Зимние шины

Делюсь первыми впечатлениями по новому нешипованному ContiVikingContact 5.
По комфорту на уровне летней резины премиум класса - шума нет вообще, прохождение выбоин и ям мягкое и комфортное.
На мокром и сухом асфальте по крайней мере на скоростях до 120-130 не "плавает" и не "рыскает".
Торможение на афальте "вязкое", эффективное и предсказуемое.
На снежной каже ведут себя отлично, срабатывание ABS кратковременное и только при весьма резком торможении.
Есть некоторое ухудшение остроты рулевого управления по сравнению со штатным низкопрофильным Dunlop, но этого следовало ожидать.
В целом пока доволен и не жалею, что отказался от шипов
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: 9338.jpg
Просмотров: 40
Размер:	108.3 Кб
ID:	9338  
Romires вне форума   Ответить с цитированием
Старый 26.11.2008, 15:56   #78
ИГОРЬОК
Изучает правила
 
Аватар для ИГОРЬОК
 
Регистрация: 20.02.2008
Адрес: ВИШНЕВОЕ/КИЕВ/
Сообщений: 3,303
Авто: туксон 2,7 ГБО BRC
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: Зимние шины

Цитата:
Сообщение от Romires Посмотреть сообщение
Делюсь первыми впечатлениями по новому нешипованному ContiVikingContact 5

Ну вот и в Киев новинка доехала!
ИГОРЬОК вне форума   Ответить с цитированием
Старый 26.11.2008, 19:41   #79
FILL
Гость
 
Аватар для FILL
 
Сообщений: n/a
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: Зимние шины

Я себе за 383 грн взял сегодня нокиан W
  Ответить с цитированием
Старый 26.11.2008, 19:44   #80
FILL
Гость
 
Аватар для FILL
 
Сообщений: n/a
Дополнительная информация
По умолчанию Ответ: Зимние шины

Я себе сегодня взял за 382 грн. нокиан w 175/70/r14
  Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 2 (пользователей: 0 , гостей: 2)
 

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
[Продам] Зимние шины 185/65/14 abac99 Продам 0 22.04.2013 21:01
Re: Зимние шины Lonata Продам 0 16.12.2011 00:11
Зимние шины: Pro Валенки alabay FAQ 1 15.11.2009 19:07
Зимние шины на NEW H-1? Lesik Резина, диски 1 20.12.2008 22:29
зимние шины 195 65 15 general_tyre Резина и диски 2 28.09.2008 12:18

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.




Текущее время: 00:02. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 4
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot